اقامت, کانادا

پیشنهاد کار در کانادا

جاب آفر

پیشنهاد کار در کانادا

پیشنهادهای شغلی معتبر چندین کارگر ماهر خارجی، جوانان آموزش دیده، متخصصان جوان، کارمندان سطح متوسط، متقاضیان مهاجرت و دانشجویان بین المللی را تضمین می کند که شغلی درخشان و امیدوارکننده در کانادا داشته باشند.

 دریافت پیشنهاد شغلی کانادا از ایران کار آسانی نیست و بنایراین به شما پیشنهاد میکنیم که از مشاوران مهاجرتی قابل اعتماد ویزامون راهنمایی بگیرید.

ما به افراد واجد شرایط این اطمینان را می‌دهیم که مهاجرت بدون دردسر به کانادا را از طریق وضعیت اقامت دائم، مجوز کار از طریق تضمین پیشنهاد شغلی در کانادا، تسهیل نامه استخدامی تنظیم‌شده، LMIA از پیش تأیید شده، تبدیل ویزای توریستی به مجوز کار با دریافت پیشنهاد شغلی معتبر در کانادا و سایر موارد، تسهیل می‌کنیم.

نکات کلیدی پیشنهاد کار در کانادا

 • فرصت های کاری در صنایع، بخش ها و حوزه های مختلف در کانادا
 • حقوق خوب
 • جریان های مهاجرتی مختلف طبقه اقتصادی کانادا یا امتیاز بیشتری را ارائه می دهند یا برای کارگران ماهر خارجی که تجربه کاری کانادایی دارند طراحی شده اند. تجربه کاری کانادا را می توان با تضمین پیشنهاد شغلی کانادا برای مهاجران به دست آورد. از این رو، این داوطلبان می توانند برای داشتن تجربه کاری کانادایی، امتیاز CRS بیشتری را تحت سیستم اکسپرس انتری کسب کنند.
 • مهاجرت از طریق برنامه های مهاجرتی کارفرمایی که به نفع نامزدهای واجد شرایط است
 • دسترسی به طرح های رفاه اجتماعی و اقتصادی 
 • استفاده از آموزش مدارس و امکانات اولیه مراقبت های بهداشتی رایگان
 • زندگی در محیطی امن، بدون آلودگی
 • کار کردن در محیطی دوستانه
 • دارنده پاسپورت کانادایی می تواند بدون ویزا به 172 کشور سفر کند.
 • مقامات استانی از طریق دروازه برنامه نامزد استانی (PNP) نامزدهای ایده آل را برای برطرف نمودن نیازهای بازار کار و صنایع و همچنین مشاغل خاص در استان انتخاب می نمایند. مقامات استانی نامزدهای واجد شرایطی را که دارای پیشنهاد شغلی کانادایی با حمایت LMIA مثبت هستند، معرفی می کنند و به آنها اجازه می دهند برای کار و اقامت به استان معرفی شده مهاجرت کنند. وضعیت PNP به نامزدها کمک می کند تا علاوه بر امتیاز CRS موجود در اکسپرس اینتری کانادا، 600 امتیاز اضافی نیز کسب کنند. از این رو، پیشنهاد شغلی در کانادا برای کارگران ماهر خارجی به نامزدها کمک می کند تا با موفقیت وضعیت اقامت دائم را تضمین کنند و دعوت نامه درخواست (ITA) را در قرعه کشی اکسپرس انتری بعدی دریافت کنند.

پیشنهاد شغلی مهاجرت به کانادا چیست؟

پیشنهادهای شغلی کانادا از ایران به نامزدها برای گرفتن مجوز کار کمک می کند. 
کارفرمای کانادایی پیشنهادهای شغلی معتبری را به کارگران ماهر و نیمه ماهر مانند کارکنان مهمانداری، رانندگان کامیون، آشپزها، جوشکاران،کارگران ساختمانی، مکانیک ها و غیره پیشنهاد می کند.
 به دلیل پیری جمعیت و کمبود نیروی انسانی برای انجام کارهای پرزحمت، کارفرمایان به کارگران و متخصصان جوان با استعداد نیاز دارند تا خواسته‌های صنایع مختلف و بازارهای کار محلی را برآورده کنند.
دولت کانادا همچنین از کارگران نیمه ماهر و ماهر واجد شرایط برای حفظ اقتصاد و پاسخگویی به نیازهای صنایع در استان های کانادا استقبال می کند.
گاهی اوقات، به پیشنهاد شغلی معتبر، پیشنهاد استخدام سازمان یافته (AEO) نیز گفته می شود.

خدمات منحصر به فرد ویزامون

 • راهنمایی کاندیداها برای انتخاب مسیرهای مهاجرتی مناسب بر اساس مدارک شخصی و حرفه ای خود برای رسیدن به رویاهای خود 
 • برنامه های مهاجرت مبنی بر اشتغال
 • مشاغل LMIA از پیش تأیید شده
 • مجوز کار با تضمین پیشنهاد شغلی مهاجرت به کانادا
 • تسهیل برنامه نامزدهای استانی تحت حمایت کارفرما (PNP) 
 • تسهیل پیشنهاد استخدامی سازماندهی شده (AEO) به نامزدهایی که دارای امتیاز 425 CRS و بالاتر هستند و درخواست‌هایشان در استخر اکسپرس انتری بوده است. AEO به این نامزدها کمک می کند تا علاوه بر امتیاز CRS موجود در استخر اکسپرس انتری، 50 امتیاز اضافی کسب کنند.
 • تسهیل تبدیل ویزای توریستی به مجوز کار 
 • تسهیل و راهنمایی کاندیداها برای برنامه “ویزای دانشجویی”. 
 • پیشنهاد شغلی تخصصی در کانادا برای پروفایل در صنعت هتلداری و رانندگی کامیون

مجوز کار کانادا چیست؟

ورک پرمیت Work Permit  مجوزی است که به کارگران ماهر خارجی اعطا می شود و به آنها کمک می کند تا برای یک کارفرمای خاص کانادایی برای مدت معینی در یک استان خاص کانادا کار کنند. 
شغل انتخاب شده توسط نامزد باید در طبقه بندی مشاغل ملی NOC ( یک سیستم ملی برای طبقه بندی مشاغل ) ذکر شود.
مجوز کار کانادا فقط به داوطلبان واجد شرایطی اعطا می شود که دارای شغلی با یک نسخه از ارزیابی تاثیر مثبت بر بازار کار (LMIA) هستند . 
LIMA نشان می دهد که کارگران ماهر خارجی برای اداره اقتصاد مورد نیاز هستند و مشارکت آنها تأثیر مثبتی در صنایع و بخش های مختلف دیگر در کانادا خواهد داشت.
لازم به ذکر است که مجوز کار کانادا به مدت دو سال اعطا می شود و پس از رعایت شرایط و ضوابط هم توسط کارفرمای کانادایی و هم توسط کارگران ماهر خارجی (کارمندان) قابل تمدید است.

LMIA  چیست؟

ارزیابی تاثیر بازار کار یا LMIA توسط Employment and Social Development Canada (ESDC) صادر می شود.
ال ام آی ای  LMIA نشان می دهد که کارفرمایان کانادایی می توانند با ارائه پیشنهاد شغلی مهاجرت به کانادا، کارگران ماهر خارجی، مهاجران، متخصصان جوان و جوانان آموزش دیده را استخدام کنند.
LMIA  توسط ESDC برای کارفرمای کانادایی پس از تبلیغ فرصت های شغلی در پلت فرم های مختلف از جمله روزنامه ها، پورتال های شغلی، بورس کار، مجلات و دسته های رسانه های اجتماعی به مدت یک ماه صادر می شود. 
اگر کارفرمایان کانادایی نتوانند کاندیداهای مناسب و ایده آل برای مشاغل اعلام شده در میان شهروندان و ساکنان محلی پیدا کنند، ESDC  برای آنها LMIA صادر می کند تا مهاجران، کارگران ماهر خارجی یا متخصصان جوان و با استعداد را برای اداره کارآمد اقتصاد استخدام کنند.

مزیت های پیشنهاد استخدام سازمان یافته چیست؟

پیشنهاد کار ترتیب داده شده در کانادا یک پیشنهاد شغلی معتبر است که توسط کارفرمایان معتبر کانادایی به کارگران ماهر خارجی، متخصصان و جوانان آموزش دیده ای که به دنبال تضمین مهاجرت تحت برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP) هستند، صادر می شود.
 توجه به این نکته ضروری است که کارفرمای کانادایی باید ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA) را به نام متقاضی (یا کارگران ماهر خارجی، متخصصان و غیره) داشته باشد تا بتواند پیشنهاد شغلی معتبر یا AEO را صادر کند.
AEO  به متقاضیان واجد شرایط دارای 420 امتیاز CRS و بالاتر در استخر اکسپرس انتری کمک می کند تا امتیاز بیشتری کسب کنند. اگر متقاضیان بتوانند AEO را به همراه یک کپی از LMIA مثبت ایمن کنند، 50 امتیاز اضافی در استخر اکسپرس اینتری کسب می کنند. 
این امر به متقاضیان واجد شرایط اطمینان می دهد که با دریافت دعوت نامه برای درخواست (ITA) در قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری، مهاجرت به کانادا را تضمین می کنند.

معیارهای واجد شرایط بودن برای پیشنهادهای شغلی کانادا برای مهاجران چیست؟


▶ سن :  داوطلبان باید در گروه سنی 18 تا 35 سال باشند تا حداکثر امتیاز را برای پیشنهاد شغلی کانادا برای اکسپرس اینتری کسب کنند.
▶ صلاحیت : حداقل کلاس 12. داشتن سوابق و سطوح تحصیلی خوب بالاترین امتیاز CRS را برای ارزیابی اعتبار آموزشی (ECA) دریافت می کند. توجه به این نکته ضروری است که مدارک تحصیلی قبل از تایید درخواست ویزا تایید می شود.
▶ مهارت زبان : داوطلبان باید در آزمون مهارت زبان یا آیلتس نمره خوبی داشته باشند. این امتیاز بهبود یافته CRS  را در استخر اکسپرس انتری تضمین می کند.
▶ تجربه کاری مرتبط : سابقه کار خوب امتیاز CRS خوب را تضمین می کند. گواهی سابقه کار در زمینه مربوطه از کارفرمایان یا سازمان های قبلی نشان می دهد که داوطلب به خوبی آموزش دیده است .
▶ وضعیت سلامت  :کاندیداهایی که وضعیت سلامتی خوبی دارند و سوابق پاکی دارند (یا بدون پرونده جنایی معلق) نمره CRS خوبی می گیرند.
▶ تمکن مالی : نامزدها باید بودجه کافی برای ادامه زندگی در کانادا داشته باشند.
کشور کانادا بیش از صد مسیر مهاجرتی برای کارگران ماهر، مهاجران، دانشجویان بین المللی، کارآفرینان، متخصصان و جوانان آموزش دیده دارد.
این کشور قوانین و شیوه‌های مهاجرپذیری دارد، بنابراین داوطلبانی که تمام معیارهای واجد شرایط بودن را دارند و علاوه بر مدارک مورد نیاز برای رسیدگی به درخواست‌های ویزا، پیشنهاد شغلی برای مهاجرت به کانادا را هم دارند، مجوز کار کانادا آن ها سریعاً بررسی می شود.

مراحل مختلف مهاجرت به کانادا چیست؟

مهاجرت به کانادا شامل مراحل زیر می باشد :
▶ انتخاب برنامه مهاجرتی مناسب : نامزدها باید برای درک معیارهای واجد شرایط بودن و شناسایی برنامه مهاجرتی مناسب که متناسب با نیازها و برنامه های شغلی آنها باشد، می بایست از مشاور مهاجرتی قابل اعتماد راهنمایی بگیرند.
▶ مستندات : ارائه مجموعه صحیح اسناد در قالب آماده برای استفاده برای نگه داشتن درخواست های ویزا در حالت مسیر سریع مهم است.
برخی از مدارک اولیه مورد نیاز عبارتند از: گواهی تولد (سن)، گواهی تحصیلی، گواهی سابقه کار مرتبط، اثبات سرمایه، پیشنهاد کار در کانادا،گواهی پزشکی و غیره.
▶LMIA مثبت (در صورت مجوز کار): پیشنهاد شغلی کانادا برای مهاجران با حمایت LMIA مثبت ، صادر شده توسط کارفرمای معتبر کانادایی، فرصت های کاری در کانادا را تضمین می کند. 
از این رو، نامزدهایی که تمام معیارهای واجد شرایط بودن را دارند و دارای پیشنهاد شغلی مطمئن در کانادا برای کارگران ماهر خارجی هستند، شانس خوبی برای دریافت سریع مجوز کار و در آینده ای نزدیک برای اقامت دائم کانادا دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام