راهنمای کامل اخذ وقت سفارت انگلیس + شرایط، مدارکو مشاوره

وقت سفارت انگلیس

انگلستان یکی از کشورهای اروپایی با قدمت تاریخی طولانی است. این کشور از نظر اقتصادی و فرهنگی همیشه پیشتاز بوده و همین عوامل باعث شده تا افراد زیادی از سراسر دنیا به اینجا سفر کنند. اگر قصد سفر به این کشور را دارید باید برای ویزای انگلستان اقدام کنید و ابتدا از سفارت انگلیس وقت بگیرید. همچنین با توجه به تغییر شرایط دیپلماتیک بین ایران و انگلیس، روند اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت آن کشور تغییر کرده است.

معرفی

انگلستان یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی و مسافرتی در بین ایرانیان است.بسیاری از ایرانیان به دنبال راهی برای رفتن به انگلستان هستند. تصمیم داریم برای رفاه حال شما مخاطبان عزیز توضیحاتی در زمینه وقت سفارت انگلیس در تهران، وقت فوری سفارت انگلیس و همچنین اخذ پاسپورت ارائه دهیم. این توضیحات مربوط به قوانین و مدارک مورد نیاز برای ویزای انگلستان، مراحل اخذ وقت سفارت بریتانیا و خدمات مربوط به اخذ پاسپورت و مدارک آنها می باشد.

برای گرفتن وقت سفارت انگلیس می توانید ابتدا با مشاوران مجرب ویزامون تماس بگیرید. مخاطبان عزیز مشاوران ما در خدمت شما هستند تا اطلاعات کاملی در مورد هزینه های وقت سفارت انگلیس، سوالات مصاحبه سفارت انگلیس و مدارک مورد نیاز برای ویزای انگلیس را در اختیار شما قرار دهند.

مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس

مراحل تعیین وقت سفارت انگلستان شامل مراجعه به سایت سفارت انگلستان و سپس انتخاب نوع ویزای انگلستان می باشد. متقاضی باید یک نام کاربری منحصر به فرد برای دسترسی به وب سایت سفارت انگلستان ایجاد کند و سپس فرم ویزای انگلستان را پر کند. سپس باید مکان مناسبی را برای انگشت نگاری انتخاب کنید و پس از ثبت نام نهایی هزینه وقت سفارت انگلستان را بپردازید. متقاضیان باید برای ارائه مدارک برنامه ریزی کنند تا در روز تعیین شده انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند. در صورت عدم حضور متقاضی، درخواست ویزای انگلستان از لیست سفارت حذف می شود بنابراین متقاضیان باید در زمان مقرر در سفارت حاضر شوند تا مراحل انگشت نگاری و مصاحبه را تکمیل کنند

وقت سفارت انگلیس در تهران

پس از حوادث سیاسی ایران در سال 1390، سفارت انگلیس در کشورمان تعطیل شد. پس از تعطیلی سفارت انگلیس در تهران، دفاتری در تهران با نام دفتر VFS بریتانیا افتتاح شد. این دفاتر از طرف سفارت بریتانیا به امور ویزا و سفارت متقاضیان ایرانی را رسیدگی می کنند.
کسانی که به دنبال وقت سفارت انگلیس در تهران هستند باید توجه داشته باشند که انگلستان هنوز در ایران سفارت ندارد. وقتی صحبت از سفارت انگلیس در تهران می شود، در واقع به کارگزاری VFS GLOBAL اشاره می کند.

نمایندگی VFS در تهران مسئولیت رسیدگی به درخواست های ویزا را بر عهده دارد. از این طریق می توانید به این مرکز در تهران مراجعه کرده و درخواست ویزای خود را بدون مصاحبه در این مرکز ارسال کنید.
همچنین می توانید به کشورهای همسایه مانند ترکیه و امارات متحده عربی سفر کنید و از سفارت انگلیس در این کشورها ویزا بگیرید.

البته اگر قصد اخذ وقت سفارت انگلیس را دارید با مراجعه به این کارگزاری ، می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز این کار را انجام دهید. فرض کنید می خواهید از سفارت انگلیس در امارات متحده عربی یا ترکیه وقت بگیرید و درخواست اثر انگشت کنید، در این صورت باید هزینه زیادی برای سفر به این کشورها هزینه نمائید.

وقت فوری سفارت انگلستان در تهران

وقت فوری برای سفارت انگلیس در تهران وجود ندارد اما می توانید وقت فوری از کنسولگری بریتانیا در ترکیه و امارات دریافت کنید. نکته مهم این است که باید بتوانید مدارک مورد نیاز و ترجمه آنها را به موقع به سفارت تحویل دهید

وقت سفارت انگلستان در ترکیه

برای بازدید از سفارت انگلیس در ترکیه باید وقت سفارت انگلیس در ترکیه داشته باشید. سفارت انگلیس در ترکیه در شهرهای  استانبول و آنکارا واقع شده است.
توجه داشته باشید که باید به صورت حضوری به این مراکز مراجعه کرده و پس از ارائه مدارک، گواهی خروج از کشور برای بازگشت از ترکیه را دریافت نمایید.

لطفا توجه داشته باشید که حداقل دو روز کاری را باید در استانبول یا آنکارا سپری کنید، پس از آن کارت خروج شما صادر می شود و طبق این قانون هزینه ها افزایش می یابد.

تعیین وقت سفارت انگلستان در امارات

کشور دیگری که می توانید به آن سفر کنید و برای سفارت انگلیس وقت رزرو کنید، امارات متحده عربی است. می توانید به امارات متحده عربی سفر کنید و در هر یک از شهرهای دبی و ابوظبی اقامت کنید. خوشبختانه سفارت انگلیس در هر دو شهر شعبه دارد، بنابراین شما می توانید به راحتی از شهر مورد نظر خود اقدام کنید.

توجه داشته باشید که شرایط در امارات متحده عربی با ترکیه متفاوت است. و این تفاوت سبب شده تا فرآیند اخذ ویزا سخت تر شود و به راحتی نمی توانید آن را دریافت کنید. یکی از قوانین سفارت انگلیس در امارات این است که متقاضیان باید تقریبا به مدت دو هفته تا پایان فرایند صدور نتیجه ویزا در امارات بمانند زیرا برگه خروج از امارات صادر نمی شود.

مدارک لازم برای وقت سفارت انگلیس

جهت انگشت نگاری برای اخذ ویزا انگلستان باید مدارک زیر را به همراه داشته باشید تا به افسران ویزا تحویل دهید. لطفا توجه داشته باشید که مدارک سفارت بریتانیا باید توسط مترجم رسمی به زبان ولزی یا انگلیسی ترجمه شود.

 

مدارک وقت سفارت انگلیس به شرح زیر می‌باشد:

اصل پاسپورت فعلی با حداقل 6 ماه اعتبار اصل پاسپورت های قبلی و کپی از تمامی صفحات پاسپورت ها

یک نسخه تکمیل شده فرم آنلاین درخواست روادید به همراه

اصل و ترجمه شناسنامه

اصل و ترجمه رسمی کارت ملی

۲ قطعه عکس رنگی 3.5*4.5

رزرو بلیط هواپیما

واچر هتل

تمکن مالی، گردش حساب و کلیه اسناد مالی

گواهی اشتغال به کار (در صورت وجود)

دعوت نامه معتبر (در صورت وجود)

گواهی اشتغال به تحصیل (در صورت وجود)

اصل و ترجمه رسمی کارت معافیت یا پایان خدمت

پروانه کسب (در صورت وجود)

سند ازدواج (در صورت وجود)

 

تکمیل فرم های ویزا و زمان سفارت و نحوه ارائه مدارک از جمله عواملی است که احتمال ویزا گرفتن متقاضیان را افزایش می دهد. خوب اگر به تنهایی و بدون مشورت فرم ها را پر کنید احتمال اشتباه و ریجکت شدن شما زیاد است.کارشناسان ویزامون در زمینه اخذ وقت سفارت انگلیس، مشاوره در زمینه ویزا، رزرو پرواز و هتل، بیمه نامه مسافرتی و ... فعالیت دارند، شما میتوانید جهت اخذ وقت سفارت انگلیس فرم مربوطه را تکمیل نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند

آدرس سفارت انگلیس در تهران

جهت انجام امور ویزا و وقت سفارت انگلیس باید به دفتر کارگزاری انگلیس مراجعه نمائید

آدرس کارگزاری  :vfs تهران، پاسداران، خیابان موسوی (گلستان پنجم)، میدان هروی، مجتمع هروی سنتر، طبقه چهارم