آمریکا, آمریکا, اقامت, ویزا

هزینه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

هزینه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

برنده شدن در لاتاری آمریکا به عنوان یکی از رویا های مشترک اکثریت مردم کشور های مختلف جهان شناخته می شود. همان طور که می دانید، لاتاری، نوعی قرعه کشی بوده که از سوی کشور آمریکا برگزار شده و سالانه 55000 نفر در آن برنده می شوند. برندگان لاتاری از اقامت دائم آمریکا و برخی از ویژگی های مختلف بهره مند خواهند شد. افرادی که قصد ثبت نام در لاتاری را دارند یا در قرعه کشی لاتاری برنده شده اند، باید به بررسی هزینه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری بپردازند.

در سال های اخیر مراکز بسیار زیادی در سراسر کشور ایران تاسیس شده اند که با شرح هزینه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری در حال کمک کردن به برندگان لاتاری هستند. چرا که افرادی که در لاتاری برنده شده اند باید از اطلاعات کافی برای مهاجرت به کشور آمریکا برخوردار باشند. این مسئله سبب خواهد شد تا روند کاری شما به شکل صحیح تری انجام شود. چرا که بسیاری از برندگان لاتاری، امکان انجام این فرآیند را ندارند و نمی توانند به خوبی آن را طی کنند.
مشاوران ما در ویزامون در این مقاله سعی کرده اند تا اطلاعات جامعی در خصوص هزینه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار دهند. در صورت داشتن هرگونه ابهامی از طریق تماس با ما میتوانید مشاوره رایگان دریافت کنید.

هزینه های قبل و بعد از قبولی در قرعه کشی لاتاری

به طور کلی هزینه های مختلفی وجود دارد که هر فردی باید نسبت به آن ها اطلاعات لازم را داشته باشد. از این رو مجموعه ما نیز برای اطلاع رسانی به شما عزیزان سعی کرده است هزینه های قبل و بعد از قبولی در لاتاری را مورد بررسی قرار دهد.

هزینه کارشناسی مربوط به تکمیل فرم برندگان

کشور آمریکا پس از اعلام نمودن برندگان قرعه کشی لاتاری، فرمی را در اختیار برندگان قرار می دهد. فرم DS-260 دارای زبان انگلیسی بوده و همچنین به صورت آنلاین در اختیار افراد برنده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که افراد مسلط به زبان انگلیسی قادر به پر کردن این فرم نیستند. چرا که افرادی که به تکمیل این فرم می پردازند باید اطلاعات حقوقی و قوانین مهاجرتی آمریکا را نیز بشناسند.
توجه داشته باشید که در این فرم بخش هایی وجود دارد که بسیار امنیتی بوده و در صورت پاسخ اشتباه ممکن است اتفاقات ناخوشایندی رخ دهد. از این رو پیشنهاد می کنیم برای تکمیل بهتر فرم موردنظر خود حتما از یک کارشناس یا یک مجموعه که در این حوزه فعالیت دارد کمک بگیرید. بدین جهت نیاز است تا در همین ابتدای کار، هزینه ای را برای این مسئله کنار بگذارید. هزینه مربوطه از سوی کارشناس یا مجموعه موردنظر مشخص می گردد. توجه داشته باشید که برنده شدن در قرعه کشی لاتاری یک رویا برای هر فرد است از این رو ریسک بر روی آن کار اشتباهی می باشد.

هزینه تور

همان طور که می دانید، کشور آمریکا و ایران روابط دیپلماتیک ندارند و در نتیجه شما برای مراجعه به سفارت کشور آمریکا، باید به یکی از کشور های حوزه ایران مراجعه کنید. بر اساس تجربه های قبلی، طبیعی است تا شما ده روز قبل از شروع مراحل اداری و گذراندن مصاحبه حضوری وارد خاک کشور موردنظر خود شوید. در این سفر معمولا برخی از مجموعه ها به همراه شما خواهند بود و شما را در مسیر مصاحبه کمک خواهند کرد. توجه داشته باشید در صورتی که این مراحل را به تنهایی سپری کنید، ممکن است مشکلات زیادی رخ دهد.
توجه داشته باشید که در میان هزینه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری، هزینه تور نیز وجود دارد. هزینه تور از سوی مجموعه های مختلف با نوسانات زیادی همراه است و طبیعی است که هزینه تور های مربوط به لاتاری بیشتر از تور های تفریحی باشد.  از این رو نرخ دقیقی برای تور های مربوط به سفارت وجود ندارد.

هزینه وقت سفارت آمریکا

افرادی که در قرعه کشی لاتاری برنده شده اند، باید در میان هزینه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری، مبلغی را به عنوان کارمزد مصاحبه پرداخت کنند. این هزینه به طور ثابت 330 دلار بوده و ممکن است در طول سال های مختلف نوساناتی را داشته باشد. لازم به ذکر است که این مبلغ در باجه سفارت و در درون پاکتی به صورت نقدی دریافت می شود. در مصاحبه شما، مراحلی همچون انگشت نگاری نیز انجام می شود.

هزینه مدیکال

در بین هزینه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری، مدیکال نیز وجود دارد. چند روز قبل از مصاحبه خود در سفارت آمریکا، باید به نزد پزشک معتمد این کشور بروید. توجه داشته باشید که محل پزشک موردنظر شما با محل سفارت موردنظر شما باید یکسان باشد. یعنی اگر به سفارت آمریکا در قطر مراجعه کنید، نیاز است تا به پزشک معتمد آمریکا در قطر مراجعه نمایید.
هدف از مرحله مدیکال برای برندگان لاتاری، این مسئله است تا آزمایشات لازم از شما گرفته شود و در صورت نزدن واکسن، واکسن های موردنظر به شما تزریق شود. همچنین کشور آمریکا برای جلوگیری از ورود بیماری های مسری به کشور خود، آزمایشات متنوعی را انجام می دهد. در میان آزمایش های مختلف، آزمایش تست اعتیاد نیز وجود دارد.

پیکاپ پاسپورت مدارک

در برخی اوقات کشور آمریکا پس از گذراندن مراحل مختلف، ویزای شما را همان لحظه در سفارت صادر می کند. اما در برخی از شرایط نیز ممکن است شما در حالت AP یا همان بررسی بیشتر قرار بگیرید. در چنین شرایطی مجددا نیازی نیست به سفارت موردنظر مراجعه کنید. چرا که شما می توانید پاسپورت خود را در اختیار مجموعه ما قرار دهید تا پس از انجام امور اداری و گرفتن ویزا، پاسپورت به شما بازگردد. برخی از مجموعه ها، این هزینه را نیز در میان هزینه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری قرار می دهند.

عوامل موثر در برنده شدن لاتاری

نیاز است که بدانید، کشور آمریکا قوانین سختی را برای پذیرش افراد در نظر گرفته است. در نتیجه افرادی که چندین بار به ثبت نام بپردازند، حذف خواهند شد. علاوه بر این موضوع، شرایط و موقعیت شما هیچ تاثیری در شانس برنده شدن شما ندارد.

ازدواج بعد از برنده شدن لاتاری

در این مسئله کشور آمریکا سخت گیری های زیادی را نکرده و در صورتی که ازدواج واقعی باشد، شما می توانید برای همسر خود نیز گرین کارت آمریکا بگیرید. همچنین شما بعد از ورود به خاک آمریکا نیز اجازه ازدواج در این کشور را دارید. البته مدت زمان صادر شدن گرین کارت همسر شما ممکن است زمان ببرد.
کارشناسان ما در ویزامون آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به شما مخاطبان گرامی می باشند. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید. در انتها مقاله نیز می توانید سوالات و نظرات ارزشمند خود را برای ما ثبت کرده و پاسخ آنها را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام