اقامت, کانادا

اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت

اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت

کشور کانادا یک مکان عالی برای راه‌اندازی کسب و کار است. چرا که فرصت‌های شغلی بیشمار و فضای رقابتی ویژه برای پیشرفت افراد در زمینه های مختلف فراهم آورده است. از سری کسب و کار های پر سود میتوان به اداره شرکت در کانادا اشاره نمود. ثبت شرکت در کانادا علاوه بر ایجاد فرصت‌های شغلی متنوع، شرایطی ویژه برای دریافت اقامت دائم نیز فراهم میکند. از این رو افرادی که شهروند کانادا نیستند قادرند از مزایای اداره یک شرکت در کانادا بهره ببرند و همچنین اقامت دائمی این کشور را دریافت کنند. اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت مزایای متعددی دارد. از مزایای راه‌اندازی کسب و کار در کانادا میتوان به وجود نیروی کار ماهر در کانادا، دسترسی به کمک‌های مالی دولتی و اعتبارات مالیاتی و هزینه معقول زندگی اشاره نمود.

برای ثبت شرکت در کانادا گزینه‌های بسیاری پیش روی شماست. اما در ابتدا باید از شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت مطلع باشید. در ادامه به بررسی چگونگی مهاجرت از طریق ثبت شرکت در کانادا میپردازیم..برای اخذ اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت، ،به صفحه فرم درخواست اقامت کانادا مراجعه کرده و برای ثبت درخواست اقدام کنید.
ثبت شرکت

دو راهکار مختلف برای اخذ اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در کانادا به دو صورت امکان پذیر است:
  1. شرکتی که قبلا در کشور خودتان تاسیس کرده‌اید را در کانادا گسترش دهید
  2. شرکت جدیدی در کانادا راه‌اندازی کنید
ثبت شرکت با توجه به هر یک از راهکارهای فوق شرایط متفاوتی داشته و گذر از مراحل مختلفی را میطلبد. اما در حالت کلی ثبت شرکت در کانادا به 4 گام راهبردی که در ادامه اشاره میکنیم بستگی دارد.

گام اول: اخذ ویزای مولتی کانادا (multi-entry visa)

قبل از انتخاب استان مورد نظرتان برای ثبت شرکت، باید برای اخذ ویزای مولتی کانادا اقدام کنید. اخذ ویزای چند ورودی برای ایجاد یک برنامه‌ریزی منظم برای دریافت اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت بسیار مهم است. چرا که اولین مرحله برای ثبت یک شرکت موفق و نامی در کانادا، برنامه‌ریزی دقیق با توجه به اوضاع اقتصادی فعلی در کشور مقصد است. با اخذ ویزای مولتی به راحتی میتوانید در مورد چگونگی ثبت شرکت و انتخاب محل مناسب برای تاسیس آن تصمیم گیری کنید. چرا که با دریافت این ویزا امکان داخل و خارج شدن از کانادا برای چندین بار به مدت 10 سال امکان پذیر است. توصیه میکنیم اخذ ویزای مولتی را جدی بگیرید و تحقیقات گسترده‌ای در مورد نحوه ثبت شرکت در کانادا و شرایط آن جمع‌آوری کنید. چنانچه امکان اخذ ویزای چند ورودی برایتان مقدور نیست، میتوانید اطلاعات مورد نظرتان را از مشاورین ویزامون دریافت کنید.

گام دوم: اقدام به ثبت شرکت از طریق Owner-Operator

این مرحله جزو پیچیده‌ترین مراحلی است که برای دریافت اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت پیش رو دارید و آن نیز اقدام به ثبت شرکت از طریق Owner-Operator است. گذر از مراحلی که Owner-Operator برای ثبت شرکت درخواست میکند بسیار دشوار است:
  • ارزیابی‌های شخصی در مورد شما و نحوه تجارت‌تان (سوابق کاری، موفقیت های شغلی و…)
  • جمع‌آوری مدارک مورد نظر اعم از مدارک شخصی و مدارک مربوط به شرکت
  • بررسی آینده تجاری شرکت از دیدگاه متخصصان
  • ثبت ایده مورد نظر و ارسال آن به اداره کار کانادا
  • دریافت کد LIMA از اداره کار کانادا
  • اعلام تقاضا برای دریافت ویزای کاری
اقدام به دریافت اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت به کمک Owner-Operator برای مواقعی مناسب که در کانادا حضور فیزیکی ندارید. از آنجایی که ثبت شرکت از طریق Owner-Operator تبصره‌ها و بندهای بسیاری دارد، بهتر است از ویزامون در این مسیر کمک بگیرید.

گام سوم: دریافت کد LMIA

دریافت کد LIMA جز مهمترین مراحلی است که در ثبت شرکت از طریق Owner-Operator باید به آن توجه کنید. دریافت این کد برای ایجاد یک کسب و کار سالم بسیار ضرورت دارد. درخواست کد LIMA به منظور ارزیابی شرایط موجود با توجه درخواست شماست. به عبارتی اداره کار کانادا درخواست شما را به عنوان یک فرد غیر شهروند بررسی میکند. این بررسی‌ها از بابت نبود تاثیرات منفی شرکت شما بر بازار کانادا و یا عدم کاهش مشاغل برای شهروندان کانادایی صورت میپذیرد.

گام چهارم: اخذ مجوز کار در کانادا

مرحله‌ای که شما را به مهاجرت از طریق ثبت شرکت در کانادا بسیار نزدیک میکند، دریافت مجوز کار است. پس از دریافت کد LIMA باید سریعا در مورد اخذ مجوز برای شروع فعالیت اقدام کنید. پروسه اخذ مجوز ممکن است چندین ماه طول بکشد. با این حال شما سخت‌ترین مراحل ثبت شرکت در کانادا را به کمک ویزامون گذرانده‌اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام