ویزا, ویزا, یونان, یونان

بررسی کامل شرایط گلدن ویزا یونان

بررسی کامل شرایط گلدن ویزا یونان

کشور یونان به عنوان یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت افراد مختلف جهان شناخته می شود. به همین منظور نیز کشور یونان شرایط خاصی را برای دریافت اقامت خود ایجاد کرده است. یکی از روش های اخذ ویزا یونان، از طریق سرمایه گذاری می باشد. این روش در اکثریت کشور ها اجرایی شده و کشور یونان نیز به مهاجرین از طریق این روش اقامت می دهد. با توجه به بیانیه های منتشر شده، کشور یونان به افرادی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را داشته باشند، اقامت دائم یونان را اعطا می کند. اما تمامی شرایط بدین شکل نبوده و قبل از مهاجرت به این کشور باید شرایط گلدن ویزا یونان را بررسی نمود.

در سال های اخیر مراکز بسیار زیادی در سراسر کشور ایران اقدام به گرفتن گلدن ویزای یونان از روش های مختلف کرده اند. ویزامون با ذکر شرایط گلدن ویزا یونان برای مهاجرین عزیز، شما را از تمامی شرایط مطلع ساخته تا بتوانید به بهترین شکل ممکن به این کشور سفر کنید.در صورتی که درخصوص مهاجرت به یونان از طریق گلدن ویزا نیاز به مشاوره دارید،فرم درخواست اقامت یونان را کامل نموده تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

روش های اخذ گلدن ویزای یونان

کشور یونان به منظور رشد پایه های اقتصادی کشور خود، روش های زیادی را برای اخذ گلدن ویزای یونان طراحی کرده است. اما نیاز است تا قبل از گرفتن این ویزا، از شرایط گلدن ویزا یونان مطلع شوید. این مسئله کمک زیادی را در گرفتن این ویزا خواهد کرد.
یکی از روش های اخذ گلدن ویزای یونان، سرمایه گذاری 250 هزار یورویی برای خرید ملک های تجاری یا مسکونی می باشد. در سرمایه گذاری چنین شکلی می توانید در ابتدا گلدن ویزای یونان را دریافت کنید و سپس پس از 5 سال به دریافت اقامت دائم یونان و پس از 7 سال به گرفتن پاسپورت کشور یونان بپردازید.
یکی دیگر از روش هایی که در شرایط گلدن ویزا یونان برای شما ذکر می شود، گرفتن گلدن ویزا به وسیله خرید اوراق قرضه دولتی می باشد. برای دریافت این ویزا نیاز به پرداخت 400 هزار یورو دارید که این مبلغ را به اوراق قرضه این کشور واگذار کرده و گلدن ویزا را دریافت می کنید. همچنین امکان واگذاری این مبلغ پول در بانک های یونان یا شرکت های دولتی و خصوصی وجود دارد. همچنین می توانید از این طریق به دریافت اقامت دائم و پاسپورت یونان بپردازید.

شرایط اخذ ویزای طلایی یونان

افرادی که قصد گرفتن گلدن ویزای یونان را دارند باید با شرایط گلدن ویزا یونان آشنا باشند. اولین شرط برای اخذ این ویزا، داشتن 18 سال تمام می باشد. همچنین شما نباید در کشور یونان یا کشور مبدا دارای سابقه کیفری باشید. برای گرفتن این ویزا، نیازمند گرفتن بیمه از یک شرکت معتبر در یونان هستید. همچنین شما نیازمند 250 هزار یورو برای گرفتن ویزای گلدن هستید. علاوه بر سرمایه گذاری های ملکی که انجام می دهید، امکان سرمایه گذاری بر روی اوراق قرضه و شرکت های خصوصی و دولتی این کشور به مبلغ 400 هزار یورو امکان پذیر می باشد.

مراحل گلدن ویزای یونان

در ابتدا نیاز است تا به سفارت یونان مراجعه کرده و نسبت به اخذ ویزای گردشگری اقدام نمایید. پس از گرفتن ویزا و ورود به کشور یونان، می توانید ملکی را به ارزش بالاتر از 250 هزار یورو انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنید. پس از انجام این فرآیند سرمایه گذاری انجام شده شما ثبت خواهد شد. اسناد سرمایه گذاری و مدارک موردنیاز را باید به امور خارجه یونان و اداره مهاجرت یونان تحویل دهید. پرونده گلدن شما در مراکز ذکر شده مورد بررسی قرار می گیرد. این فرآیند اغلب به مدت زمان سه ماه زمان می برد. در صورت تایید شدن مدارک شما، می توانید مجددا به کشور یونان سفر کرده و مدارک اثبات هویت خود را تحویل مراجع قانونی این کشور دهید. سپس پس از تحویل مدارک، اقامت 5 ساله شما ثبت خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ گلدن ویزای یونان

کشور یونان در شرایط گلدن ویزا یونان، مدارک موردنیاز را ثبت کرده است تا تمامی افراد با اطلاع قبلی نسبت به دریافت این ویزا اقدام کنند. اولین مدرک موردنیاز، فرم درخواست گلدن ویزا به صورت آنلاین می باشد. همچنین کپی پاسپورت شما و اصل آن با داشتن اعتبار شش ماهه در مدارک موردنیاز برای گرفتن گلدن ویزا شش ماهه است. عکس پاسپورتی و رسید پرداخت هزینه های مختلف دولتی از مدارک دیگر برای اخذ ویزای گلدن می باشد. انگیزه نامه، گواهی تمکن مالی، مدرک اثبات برای محل اقامت و گواهی بیمه درمانی نیز از مدارک دیگر موردنیاز می باشد.

شرایط اخذ تابعیت از طریق ویزای طلایی یونان

بسیاری از مهاجرین به اخذ ویزای گلدن یونان راضی نیستند و به همین منظور اقدام به گرفتن تابعیت این کشور می کنند. کشور یونان برای متقاضیان تابعیت این کشور شرایطی را در نظر گرفته است. پرداخت به موقع مالیات و تسلط به زبان یونانی از قوانین اصلی برای گرفتن تابعیت یونان می باشد. همچنین با 7 سال اقامت در این کشور می توان به اخذ تابعیت یونان و گرفتن پاسپورت این کشور پرداخت.
این مقاله توسط کارشناسان ما در ویزامون تهیه شده است، هدف اصلی ما افزایش اطلاعات شما خوانندگان عزیز در مورد مهاجرت به یونان و شرایط اخذ گلدن ویزا این کشور بوده است. اگر می خواهید در مورد مهاجرت تحصیلی خود تصمیم بگیرید، توصیه می کنیم از متخصصان مشاوره بگیرید. کارشناسان ما در ویزامون آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به شما مخاطبان گرامی می باشند. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید. در انتها مقاله نیز می توانید سوالات و نظرات ارزشمند خود را برای ما ثبت کرده و پاسخ آنها را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام