اقامت, کانادا, کانادا, ویزا

سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کشور کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

کانادا یکی از بهترین کشورها برای راه اندازی کسب و کار است. طبق آمار سازمان بین المللی شفافیت (Transparency International); کانادا یکی از ده کشوری است که در آن فساد اداری و اقتصادی نیست. سرمایه گذاری در کانادا یکی از بهترین راه های مهاجرت به این کشور است. روش های متنوعی برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد که با توجه به شرایط هر روش متفاوت است.

سرمایه گذاری در کانادا
به منظور بهبود شرایط اقتصاد کشور، دولت کانادا در نظر دارد افرادی را که واجد شرایط سرمایه گذاری در این کشور هستند جذب نماید. این دولت برنامه های متعددی را برای جذب سرمایه خارجی و کارآفرینی در نظر گرفته است. بر اساس این برنامه، شما با سرمایه گذاری در این کشور می توانید اقامت دائم کانادا (همراه با خانواده) دریافت نمائید. برنامه های سرمایه گذاری کانادا یکی از قابل اعتمادترین و پرکاربردترین برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید، لطفاً تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی از تمامی روش های سرمایه گذاری در کانادا در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار دهیم.در صورتی در مورد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری سوالی دارید میتوانید از طریق تماس با مشاورین مجرب ویزامون مشاوره رایگان دریافت نمائید.

فهرست مطالب

انواع سرمایه گذاری در کانادا

انواع سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری از طریق استارتاپ

برنامه ویزای استارت آپ یک گزینه کلی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است که می توانیداز طریق راه اندازی کسب و کار در هر نقطه از کشور کانادا به این کشور مهاجرت کنید. به طور کلی، کسب و کار شما باید نوآورانه باشد، برای کانادایی ها شغل ایجاد کند و توانایی رقابت در سطح بین المللی را داشته باشید. شما همچنین می توانید اجازه کار موقت را داشته باشید.

کارافرینی کانادا

کانادا یکی از بهترین اقتصادها را در سطح جهان دارد و به عنوان دوستدار تجارت در جهان شناخته می شود. همچنین  دولت این کشور در  توسعه ایده های نو و کسب کارهای جدید بسیار پویا و فعال است. اگر قصد مهاجرت به کانادا به عنوان یک کارآفرین را دارید، دولت کانادا و استان های خاصی فرصت های جالبی را ارائه می دهند.روش مهاجرت کارآفرینی کانادایی مستلزم آن است که پس از ورود به کانادا کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

خرید بیزنس در کانادا

در صورتی که از تمکن مالی کافی برخوردار باشید و قصد  مهاجرت به کانادا به همراه خانواده خود را دارید ، سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید بیزینس گزینه بسیار خوبی برای شماست. با خرید تمام یا حداقل 51 درصد از سهام یک شرکت نه تنها می توانید درآمد دلاری کسب کنید، بلکه می توانید اقامت دائم کانادا را نیز بدست آورید .

خود اشتغالی در کانادا

این برنامه برای هنرمندان و ورزشکارانی طراحی شده است که با راه اندازی کسب و کار  خود اقامت کانادا را  دریافت می کنند. برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه خوداشتغالی، باید حداقل 2 سال سابقه کاری موفق در 5 سال گذشته در فعالیت های فرهنگی یا ورزشی داشته باشید.

ثبت شرکت در کانادا (راه اندازی بیزینس)

شما می توانید با ثبت شعبه شرکت خود در کانادا یا با ثبت شرکت جدید با ارائه یک طرح تجاری مناسب، اقامت دائم کانادا را به دست آورید.

سرمایه گذاری در استان های کانادا

دولت مرکزی کانادا با ارائه برنامه های مهاجرت استانی به هر یک از استان ها اجازه داده است تا سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی را بر اساس نوع کسب و کار مورد نیاز خود و شرایط محلی خود جذب کنند. یکی از راه های اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی می باشد، استان های مختلف این برنامه را اجرا می کنند و شرایط آنها متفاوت است. استان های کانادا با ارائه پیشنهاد برنامه های سرمایه گذاری ، هر ساله مهاجران را برای زندگی و کار می پذیرد.
شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا

برای مهاجرت به کانادا به عنوان سرمایه گذار و اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا، باید شرایط لازم را داشته باشید. شرایط لازم جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا عبارتند از:
 • تجربه تجاری مرتبط داشته باشید. به این معنا که، شما باید حداقل دو سال و پنج سال قبل از درخواست ،یک کسب و کار را مدیریت یا اداره کرده باشید .
 • داشتن حداقل سرمایه موردنیاز جهت سرمایه گذاری
 • همه اعضای خانواده باید گواهی پزشکی کانادا را داشته باشند و این گواهی برای همه اعضای خانواده الزامی است.
 • ارائه مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم)
 • داشتن مدرک زبان انگلیسی با حداقل نمره آیلتس 5 یا بالاتر (به طور کلی، ویزای سرمایه گذاری به نمره زبان کمتری نسبت به سایر انواع ویزاهای کانادا نیاز دارد.)
 • ارائه یک طرح تجاری قوی یک نیاز کلیدی برای بسیاری از برنامه های سرمایه گذاری کانادا، از قبیل خرید بیزینس تا سرمایه گذاری های استانی کانادا است. (لازم به ذکر است جهت سرمایه گذاری در استان کبک ، نیازی به ارائه طرح تجاری نیست)
 • برای انجام سرمایه گذاری در کانادا باید حداقل 18 سال سن داشته باشید. در برخی از روش ها حداقل سن را 21 سال تعیین می کنند.

مزایا اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

کانادا کشوری کم جمعیت است که امروزه به دلیل ارائه برنامه های مختلف، اجرای برنامه های آموزشی  سطح پیشرفته و  حمایت از سرمایه گذاران خارجی اکنون به عنوان یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی شناخته می شود.از مزایای اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
 • اقامت در کشوری با بالاترین سطح استانداردهای زندگی
 • این روش نسبت به سایر روش های مهاجرتی راحت تر است
 • زندگی در یکی از بهترین کشورهای جهان
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری نه تنها به متقاضی بلکه به خانواده آنها اجازه می دهد تا اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.
 • متقاضیان این روش نیازی به داشتن مهارت زبانی بالایی  ندارند. سرمایه گذاران این مزیت بزرگ را دارند که هنگام صحبت با افسر مهاجرت، یک مترجم در کنار خود داشته باشند. مهارت های زبانی در سطح  برقراری ارتباط با دیگران کافی است.
 • فرزندان متقاضیان پس از اخذ اقامت دائم قادر به تحصیل در کانادا خواهند بود .
 • امکان استفاده از خدمات بیمه درمانی
 • سرمایه گذاری تضمین شده توسط دولت کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام