اقامت, کانادا, کانادا

جاب آفر کانادا

job offer

جاب آفر کانادا

جاب آفر (Job Offer) اصطلاحی به معنی پیشنهاد شغلی است. جاب آفر کانادا یک پیشنهاد شغلی است که از طرف یک کارفرمای کانادایی ارسال می شود. در واقع ویزای جاب آفر کانادا از بهترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد. کانادا از امن ترین کشورها در جهان محسوب می شود و علی رغم داشتن جمعیت کم، از نظر اقتصادی، رفاهی و اجتماعی در وضعیت بسیار مطلوبی قرار گرفته است. سالانه بیش تر از ۳۰۰۰ نیروی کار متخصص از طریق ویزای جاب آفر کانادا، به این کشور مهاجرت می کنند..برای اخذ اقامت کانادا از طریق جاب آفر، به صفحه اخذ اقامت کانادا مراجعه کرده و برای ثبت درخواست اقدام کنید.

اقتصاد رو به رشد کانادا، کم بودن مالیات و هزینه های لازم برای راه اندازی کسب و کارها، وجود قوانین و مقررات پشتیبان کننده از مهاجران جهت راه اندازی کسب و کار، امنیت زیاد و بالا بودن کیفیت زندگی برخی از دلایلی هستند که نشان می دهند جاب آفر کانادا در کنار مهاجرت تحصیلی بهترین روش برای مهاجرت به این کشور است.
کسانی که قصد مهاجرت به این کشور پیشرفته را دارند ، می توانند از طریق یافتن شغل متناسب با استعدادها و توانایی های خود به کانادا مهاجرت کنند. جاب آفر کانادا، باعث بالا رفتن امتیازهای فرد در برنامه های مهاجرتی مختلف شده و مهاجرت فرد را قطعی می کند.
job offer

شرایط لازم برای جاب آفر کانادا

بر خلاف تصور بیشتر افراد که فکر می کنند گرفتن اقامت از طریق جاب آفر موضوعی سخت و پیچیده است باید گفت که این طور نیست برای این کار تنها کافی است شغل مناسب با استعداد ها و توانایی های خود را پیدا کرده و قرارداد کاری ببندید. اما از کجا باید فهمید که یک کارفرمای کانادایی به نیروی کار نیاز دارد. برای اطلاع از این موضوع سایت های کاریابی کانادایی و برخی شبکه های اجتماعی کمک کننده هستند. Career Builder، Eluta، Indeed و Monster برخی از این وبسایت ها هستند.
اگرچه مدارک مورد نیاز، هزینه ها و شرایط گرفتن مهاجرت به کشور کانادا از طریق جاب آفر برای روش های مختلف متفاوت می باشد. اما یک سری قوانین و شرایط کلی وجود داشته و شخصی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر را دارد باید این شرایط را داشته باشد.
  • مهارت زبانی انگلیسی یا فرانسه
  • توانایی مالی جهت تامین نیازهای خود
  • پیشنهادی کاری به صورت تمام وقت در گروه‌های شغلی ناک A, B, 0 از کارفرمای کانادایی مورد تایید دولت کانادا
  • شرایط اولیه مهاجرت
  • تحصیلات و سابقه کاری مرتبط با شغل
  • مجوز LMIA یا تاییدیه معاف بودن از آن

برخی از مزایای جاب آفر کانادا:

جاب آفر کانادا ضمن این که یک روش مهاجرتی آسان و کم هزینه است مزیت های زیادی دارد. دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمای معتبر باعث قرار گرفتن در سیستم اکسپرس اینتری کانادا شده که باعث سرعت بخشیدن روند مهاجرت، اسکان و اشتغال فرد می شود. برخی دیگر از این مزایا عبارتند از:
  • فراهم شدن امکان گرفتن اقامت دائم طی مدت ۳ سال
  • بهره مند شدن از همه ی حقوق شهروندان کانادایی به جز پاسپورت و حق رای
  • عدم نیاز به تمکن مالی

مراحل دریافت ویزای جاب آفر:

اولین مرحله برای دریافت ویزای جاب آفر بررسی شرایط بازار کار دسته ی شغلی خود است. برای اطلاع از شرایط و وضعیت دسته ی شغلی خود در کانادا باید به سیستم طبقه‌بندی ملی کانادا که NOC نام دارد مراجعه نمود. مراجعه به این سیستم شما را با وظایف و شرایط دسته شغلی خود آشنا می کند.
مرحله دوم اخذ جاب آفر یافتن یک کارفرمای معتبر است که دارای مجوز LMIA باشد یعنی مراحل استخدام نیروهای کار بین المللی را پشت سر گذاشته باشد.
مرحله سوم داشتن یک رزومه کاری مناسب و کاور لتر است. بهتر است رزومه کاری خود را متناسب با شغلی که درخواست کرده اید آپدیت نمایید‌. کاور لتر نیز یک نامه کوتاه است که در آن با اشاره به سوابق خود علت انتخاب این شغل را برای کار فرما شرح داده و به او نشان می دهید که استخدام شما چه فوایدی برای شرکت دارد‌.
مرحله چهارم درخواست دادن برای شغل مورد نظر است. کارفرما ممکن است از طریق ایمیل به شما اعلام کند علاوه بر رزومه مدارک دیگری برای او ارسال کنید و یا این که با شما مصاحبه آنلاین انجام دهد. بعد از چند روز معمولا جواب جاب آفر شما از طریق کارفرما اعلام می شود‌.
مرحله پنجم نیز ثبت کردن درخواست مهاجرت می باشد. پس از دریافت جواب جاب آفر باید با توجه به روشی که برای اخذ ویزا یا اقامت دائم انتخاب نموده اید اقدامات لازم را انجام دهید.

خدمات اخذ جاب آفر کانادا در ویزامون

همکاران ما در ویزامون با سال ها تجربه در امور مهاجرتی، آماده ارائه خدمات به متقاضیان ویزای کار کانادا هستند که نیاز به جاب آفر و تاییدیه LMIA دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام