آلمان, آلمان, ویزا

بررسی کامل ویزای اوسبیلدونگ

بررسی کامل ویزای اوسبیلدونگ

امروزه اکثریت مهاجران، به دنبال ورود به کشور های بزرگی همانند آلمان هستند. همان طور که می دانید، کشور آلمان از روش های مختلفی اقدام به پذیرش مهاجران می کند. یکی از بهترین روش های پذیرش کشور آلمان که اکثریت مردم از آن اطلاعی ندارند، گرفتن ویزای اوسبیلدونگ می باشد. این ویزا به شما کمک خواهد کرد تا شرایط اقامت در کشور آلمان را به دست آورید و از رفاه موردنیاز نیز بهره مند شوید. افرادی وجود دارند که هیچ گونه علاقه ای به دانشگاه رفتن در آلمان ندارند، کشور آلمان شرایطی را برگزار کرده تا در طی یک دوره آموزشی یا کارآموزی بتوانید با بهترین شرایط وارد این کشور شوید. توجه داشته باشید که داشتن مهارت های مختلف در این دوره مزیت به حساب می آید.

در حال حاضر شرکت ها و مجموعه های بسیار زیادی در سراسر کشور ایران اقدام به گرفتن ویزای اوسبیلدونگ آلمان از روش های مختلف می کنند. این مراکز توانسته اند تا کنون موفقیت های بزرگی را در عرصه های جهانی به دست آورند. اما هر فردی برای به دست آوردن این ویزا، نیازمند بررسی کامل آن می باشد. شما می توانید با درک اطلاعات مختلف در رابطه با این ویزا، از شرایط بهتری برای مهاجرت بهره مند شوید.
در صورتی که درخصوص اخذ اقامت از طریق گلدن ویزا نیاز به مشاوره دارید، میتوانید فرم درخواست مشاوره اخذ اقامت آلمان را کامل نموده تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

شرایط ویزای آوسبیلدونگ در آلمان

به طور کلی هر فردی قبل از مهاجرت به آلمان از طریق اوسبیلدونگ، نیاز به بررسی شرایط ویزای اوسبیلدونگ آلمان دارد. کشور آلمان برای دوره کارآموزی، 400 رشته مختلف را در نظر گرفته تا مهاجران بتوانند با بررسی آن ها رشته موردنظر خود را انتخاب کنند. همچنین این کشور علاوه بر آموزش های نظری، آموزش های عملی را نیز برای شما در نظر گرفته است
توجه داشته باشید که در برخی از اوسبیلدونگ ها می توانید تا میزان 400 الی 1000 یورو در ماه، دریافتی داشته باشید. این مسئله بدین معنا بوده که برخی از رشته های ویزای اوسبیلدونگ دارای حقوق های 400 الی 1000 یورویی هستند.

مدرک زبان اسبیلدونگ آلمان

افرادی که قصد گرفتن ویزای اوسبیلدونگ آلمان را دارند، باید قبل از اخذ ویزا در دوره های مختلف زبان آلمانی شرکت کنند. حداقل سطح در نظر گرفته شده برای مهاجرانی که قصد گرفتن این ویزا را دارند، B1 می باشد. توجه داشته باشید که اگر قصد گذراندن دوره های کارآموزی در کشور آلمان را دارید، باید هر چه زودتر به زبان آلمانی مسلط شوید. چرا که یکی از لازمه های اصلی برای ورود به این کشور، تسلط به این زبان می باشد.

انواع اوسبیلدونگ آلمان

در سال 2020، کشور آلمان قانون خاصی را برای مهاجرانی که قصد گرفتن ویزای اوسبیلدونگ داشتند را منتشر کرد. در این مقاله ذکر شده که فرد مهاجر قبل از مهاجرت، نیاز است تا نوع اوسبیلدونگ خود را تعیین کند. بدین ترتیب انواع اوسبیلدونگ ها به وجود آمد.

Daul ausbildung

کارآموزی دوگانه به عنوان محبوب ترین نوع ویزای اوسبیلدونگ شناخته می شود. این دوره کارآموزی اغلب دو الی سه سال زمان می برد. در این دوره می توانید از دروس نظری و عملی نیز بهره مند شوید. از مزایای این دوره دریافت حقوق می باشد که سبب شده تا اکثریت افراد این دوره را انتخاب کنند.

آموزش حرفه ای مدرسه ای

یکی دیگر از انواع اوسبیلدونگ ها، آموزش حرفه ای مدرسه ای می باشد. این دوره در دانشگاه های فنی حرفه ای یا کالج های این کشور برگزار شده و مدت زمان کلاس های عملی آن کمتر از تئوری می باشد.

شرایط سنی برای اخذ ویزای اوسبیلدونگ

به طور کلی کشور آلمان شرایط خاص و دقیقی را برای اخذ ویزای اوسبیلدونگ مشخص نکرده است. اما پیشنهاد اکثریت مجموعه های مهاجرتی این است که اگر سن کمتر از 40 را دارید، این ویزا مناسب شما می باشد. توجه داشته باشید که امروزه اکثریت مهاجران و متقاضیان ویزای اوسبیلدونگ، در دوره های سنی 18 الی 25 سال هستند.

مدرک تحصیلی موردنیاز برای ویزای اوسبیلدونگ

کشور آلمان در زمینه مدرک تحصیلی، دیپلم کشور ایران را مورد تایید قرار می دهد. در واقع دیپلم کشور ایران سال دهم تحصیلی دانش آموزان کشور آلمان شناخته می شود. توجه داشته باشید که مدرک تحصیلی شما در ویزای شما تاثیر مستقیمی ندارد. اما قطعا اگر مدرک تحصیلی شما در لیست رشته های کشور آلمان باشد، از شرایط بسیار بهتری برای مهاجرت بهره مند خواهید شد.

گرفتن ویزای اوسبیلدونگ از برترین مراکز مهاجرتی

امروزه مجموعه های بسیار زیادی در سراسر کشور ایران به اخذ ویزای اوسبیلدونگ از روش های مختلف می پردازند. این مراکز توانسته اند تا کنون موفقیت های بزرگی را در این عرصه به دست آورند. اما لازم به ذکر است که تنها برخی از آن ها دارای اعتبار لازم در این زمینه می باشند. ویزامون به عنوان یکی از برترین مراکز مهاجرتی ایرانی شناخته شده که با داشتن پرسنلی مجرب و کادری فوق العاده شرایط مهاجرت شما را فراهم می سازد. شما می توانید با ارتباط گیری با کارشناسان ویزامون از شرایط مهاجرت از طریق اوسبیلدونگ مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام