اقامت, ویزا, یونان, یونان

اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری

اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش های مهاجرت به یونان گرفتن اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری می‌ باشد. با استفاده از این روش فرد می تواند برای خودش و همسر و فرزندانش اقامت چند ساله از این کشور دریافت کند. خرید ملک یک راه مطمئن و بی دردسر می باشد که افراد می توانند به واسطه آن اقامت یک کشور اروپایی را دریافت کنند.برای اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری، به صفحه درخواست اخذ اقامت یونان مراجعه کرده و برای ثبت درخواست اقدام کنید.

 در ادامه با بررسی چگونگی اخذ اقامت یونان به وسیله سرمایه گذاری در این کشور با ویزامون همراه باشید.

بررسی تابعیت از طریق سرمایه گذاری در یونان

همانطور که گفتیم تابعیت یونان از طریق سرمایه گذاری یک راه عالی و بی دردسر می باشد. در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی شما مبلغ کمتری برای خرید ملک می پردازید. البته در سال های گذشته این بازار با رکود مواجه بوده است. ولی کم کم و در سال های اخیر بازار ملک در کشور یونان روند صعودی در پیش گرفته است.

هزینه های زندگی در کشور یونان

هزینه های زندگی در این کشور نسبت به سایر کشور های اروپایی بسیار منطقی تر و ارزان تر می باشد. می توان گفت با مبلغی معقول و منطقی می توان هم در این کشور ملک خریداری کرد و هم می توان یک زندگی‌ مناسب داشت. مطمئنا در یونان نسبت به سایر کشور های اروپایی هزینه های کم تری برای زندگی کردن باید پرداخت کرد. البته باید توجه داشت که ارز رایج در این کشور یورو می باشد و تمام خرید و فروش های خود را با یورو انجام‌ می دهند.

برای دریافت اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری ، چه شرایطی باید داشته باشیم؟

اولین و مهم ترین شرط برای اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری داشتن میزان نقدینگی زیاد است. با داشتن سرمایه نقدی بالا می توان در این کشور به روش های مختلف مانند خرید ملک سرمایه گذاری کرد.
پس اگر‌قصد اخذ این نوع اقامت را دارید باید در قدم نخست از میزان نقدینگی خود مطمئن باشید و با دست پر به این کشور سفر کنید.

فرآیند اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری چگونه است؟

قصد داریم به فرآیند مهاجرت به یونان طریق سرمایه گذاری  بپردازیم. در ابتدا باید یک سفر ۸ روزه به این کشور داشته باشید تا بتوانید اقدامات لازم بعدی را انجام دهید. همچنین باید برای دریافت ویزای شینگن تایپ دی اقدام نمایید.‌ بعد از انجام این دو کار باید به افتتاح حساب و دریافت کد مالیاتی بپردازید. اگر یک مشاور و وکیل کاربلد همراه شما باشد می توانید این مسیر را بهتر و سریع تر طی کنید. همچنین دیگر‌ نیاز به درگیری شما با روند کار نیست و در کمترین زمان ممکن به هدف خود خواهید رسید.

آیا دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری منجر به دریافت اقامت دائم یونان می‌شود؟

می توان‌ گفت پس از اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری و ماندن مداوم در این کشور افراد پس از طی ۷ سال از سکونت خود می توانند درخواست اقامت دائم را داشته باشند. کشور یونان پس از بررسی های لازم در این رابطه تصمیم گیری می کند

حق کار برای کسانی که اقامت از طریق سرمایه گذاری در یونان را دریافت کرده‌اند به چه صورت است؟

در جواب به این پرسش که آیا حق کار برای افرادی که اقامت یونان را به وسیله سرمایه گذاری را دریافت کرده اند وجود دارد یا نه باید گفت، حق کار کردن برای این افراد در کشور یونان وجود ندارد. مگر اینکه به صورت خود اشتغالی مشغول به فعالیت شوند و یا به ثبت شرکت و یا شروع یک کسب و کار برای خودشان بپردازند.

مزایای اقامت از طریق سرمایه گذاری در یونان چیست؟

دریافت کارت اقامت ۵ ساله در قدم نخست، مسافرت به ۲۶ کشور عضو حوزه شینگن، امکان باز کردن حساب های بانکی بین المللی برای فرد، دریافت اقامت برای همسر و فرزندان.

محدودیت‌ها و معایب اقامت از طریق سرمایه گذاری در یونان کدام‌ هستند؟

یکی از محدودیت هایی که باعث آزار افراد می شود نداشتن اجازه برای کار می باشد. افراد نمی توانند در این کشور به کار کردن بپردازند و کسب درآمد کنند. تنها موقعی امکان کار کردن دارند که به صورت مستقل و خود اشتغال شروع به فعالیت کرده و به این ترتیب به کسب درآمد بپردازند.

مدارک لازم برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری در یونان چیست؟

در بالا به جزئیات اخذ تابعیت یونان از طریق سرمایه گذاری پرداختیم. حال می خواهیم در رابطه با مدارکی که برای این کار لازم است صحبت کنیم.
مدارکی که برای اقامت یونان از این طریق لازم است اصل گذرنامه خود فرد و اعضای خانواده اش می باشد. همچنین مدارکی که اثبات کند فرد در این کشور ملکی با مبلغ مشخص و طبق قانون کشور یونان به صورت رسمی خریداری کرده است. ارائه مدارک لازم برای داشتن ویزای شینگن و سفر و اقامت به مدت ۸ روز در این کشور، ارائه مدارک لازم جهت داشتن تمکن مالی برای زندگی در این کشور.
   برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در کشور یونان و اخذ اقامت این کشور با مشاوران ما در ویزامون تماس حاصل فرمائید و یا در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام