اقامت, کانادا, کانادا

اقامت کانادا از طریق خرید ملک

اقامت کانادا از طریق خرید ملک

هیچ قانونی وجود ندارد که اتباع خارجی را از خرید ملک در کانادا منع کند. هر فردی در هر کشوری که باشد، میتواند اقدام به خرید ملک در کانادا کند. فرقی ندارد که شما یک فرد ایرانی و یا هندی باشید. حتی اگر به صورت تمام وقت در کشور دیگری زندگی میکنید نیز میتوانید در کانادا صاحب ملک و مغازه باشید. اما باید بدانید که اقامت کانادا با خرید ملک میسر نیست. به عبارتی خرید ملک در کانادا توسط غیر مقیم نمیتواند دلیلی بر اخذ ویزای دائمی کانادا باشد. چرا که در این صورت افراد بسیاری در سراسر جهان اقدام به خرید ملک در کانادا کرده و برای زندگی دائمی به این کشور نقل مکان میکنند. البته راهکارهایی برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک وجود دارد.

برای مثال شما میتوانید اقدام به خرید رستوران کرده و آن را راه‌اندازی کنید. در چنین شرایطی هم ملک را خریداری کرده‌اید و هم میتوانید ویزای کانادا با خرید ملک را دریافت کنید. ویزامون راهکارهای مختلفی برای دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک به شما پیشنهاد خواهد کرد.در صورتی که درخصوص از طریق خرید ملک در اکانادا نیاز به مشاوره دارید، فرم درخواست اقامت کانادا را کامل نموده تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

شرایط خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا شامل قوانین و شرایط خاصی است. اگر قوانین خرید ملک در کانادا را بدانید، خواهید دانست که خرید ملک در کانادا میتواند بسیار سودآور باشد. در ادامه به بررسی شرایط خرید ملک در کشور کانادا میپردازیم:
  • برای خرید ملک در کشور کانادا نیازی نیست که مقیم این کشور باشید.
  • خرید اول ملک در کانادا شامل اعمال برخی از معافیت ها در میزان پرداخت مالیات میشود. در خرید ها و یا نقل و انتقالات بعدی باید مبلغی را به عنوان مالیات به دولت کانادا پرداخت کنید.
  • اگر قصد دارید خانه ای را که در کانادا خریداری کرده اید اجاره دهید، باید نسبت به شرایط آن آگاهی داشته باشید. قانون مالیات بر درآمد کانادا ایجاب میکند که سالانه 25 درصد از درآمد ناخالص اجاره املاک به این اداره پرداخت شود. افراد غیر مقیم برای پرداخت چنین مبلغی باید قبلا فرم NR6 را تکمیل کرده باشند. چنانچه شما مالک مشترک ملک باشید، مقدار هزینه ای که به عنوان مالیات دریافت میشود، متفاوت خواهد بود.
  • هنگامی که یک فرد غیر مقیم اقدام به فروش ملک در کانادا میکند، دولت در این کشور 50 درصد از هر فروش را به عنوان مالیات تکلیفی در نظر میگیرد.
برای کسب اطلاعات تکمیلی با ویزامون همراه باشید.

قیمت خرید ملک در کشور کانادا

چنانچه دریافت اقامت کانادا با خرید ملک میسر نیست، اما همچنان افرادی وجود دارند که به دلیل انگیزه های شخصی برای خرید ملک در این کشور اصرار دارند. در چنین شرایطی باید به فاکتور قیمت توجه داشته باشند. در حالت کلی، قیمت مهم ترین مسئله‌ای است که در پروسه خرید ملک به آن توجه میشود. ابتدا باید بدانید که قیمت خرید ملک در کشور کانادا و هزینه‌های جانبی مربوط به آن از هر استانی به استان دیگر متفاوت است. برای مثال ممکن است هزینه خرید ملک در تورنتو با خرید ملک در شهر ونکوور کاملا متفاوت است. علاوه هزینه، خرید ملک در استان های مختلف کانادا شرایط و ضوابط مخصوص به خود را دارد. برای آشنایی با این شرایط میتوانید با ویزامون در تماس باشید.

با خرید ملک در کانادا ویزای سرمایه گذاری صادر نمیشود

یکی از انواع ویزاهایی که برای افراد غیر مقیم کانادا صادر میشود، ویزای سرمایه گذاری است. باید بدانید که خرید ملک در کانادا سرمایه گذاری به شمار نمی‌آید. از این رو دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک امکان پذیر نیست. چرا که شما با خرید ملک در کانادا هیچ سودی برای کشور کانادا و کمک به اقتصاد آن نخواهید داشت. در این بین تنها شخصی که از خرید ملک سود میبرد شما خواهید بود.
چنانچه سرمایه کافی برای خرید ملک در کانادا دارید، اقامت کانادا از طریق خرید ملک را فراموش کرده و به دریافت اقامت کانادا به روش سرمایه گذاری فکر کنید. در چنین شرایطی نه تنها فرصت های شغلی مختلفی در کانادا ایجاد میکنید، بلکه میتوانید از مزایای راه‌اندازی انواع کسب و کار در کانادا نیز بهره مند شوید. چنانچه خودتان مهارت شغلی قابل توجهی ندارید، میتوانید به عنوان سرمایه گذار برای راه اندازی انواع کسب و کار در کانادا اقدام کنید. در این صورت شما جزو صاحبان کسب و کار خواهید بود و امکان اخذ ویزای سرمایه گذاری را خواهید داشت. برای راه اندازی کسب و کار در کانادا و تزریق سرمایه خود، حتی میتوانید با شرکت‌ها و کسب و کار های کانادایی نیز همکاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام