آمریکا, آمریکا, اقامت, ویزا

از صفر تا صد اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری

از صفر تا صد اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری

حتما تا به حال اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری به گوشتان خورده است. در این روش از اقامت، شخص مورد نظر با استفاده از سرمایه گذاری، خواهان اقامت در کشور آمریکا می باشد. این روش مانند روش های دیگر اقامت، مستلزم رعایت برخی از قوانین و برخورداری از برخی ویژگی ها می باشد. در این مقاله می خواهیم بدانیم که این موارد چه می باشند. همچنین به بررسی مفاهیم پیرامون اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری می پردازیم. اگر علاقه مند به دریافت اطلاعات پیرامون این موضوع می باشید، توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا به اطلاعات مفید و سودمندی دست پیدا کنید.در صورتی که درخصوص مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری نیاز به مشاوره دارید، فرم درخواست اقامت آمریکا را کامل نموده تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

از صفر تا صد اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری

فهرست مطالب

بررسی شرایط و جوانب سرمایه گذاری در آمریکا

یکی از روش های اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری می باشد. در این روش، شخص با امکان سرمایه گذاری، می تواند اقامت این کشور را بدست بیاورد. از جمله روش های سرمایه گذاری در آمریکا، دریافت ویزا EB5 می باشد. در این روش، شخص باید حدود 4 سال زمان بگذارد تا بتواند گرین کارت آمریکا را دریافت و به واسطه ی آن، اقامت آمریکا را بدست بیاورد. در این روش، شخص می تواند یکی از دو حالت سرمایه گذاری 1 میلیون دلاری یا سرمایه گذاری 1.8 میلیون دلاری را انتخاب کند. هر کدام از این روش ها، ویژگی های خاص خود را دارند. به عنوان مثال در روش 1 میلیون دلاری دلاری، شخص باید در مناطق خاصی که از پیش تعیین شده ( معمولا مناطق محرومی که ریسک زیادی دارند ) باید سرمایه گذاری را انجام دهد. در حالت دوم که مستلزم 1.8 میلیون دلار می باشد، شخص سرمایه گذاری خود را در شهرهایی با جمعیت بالا و نرخ بیکاری کم، انجام می دهد.
مزایای سرمایه گذاری در آمریکا

مزایای سرمایه گذاری در آمریکا

دریافت اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری، مزیت های بالقوه مناسبی برای اشخاص در پی دارد. به عنوان مثال، این سرمایه تا مدت زمان حداکثری 5 سال، به شخص بر می گردد. علاوه بر این، شخص می تواند بدون مدرک زبان انگلیسی، اقامت خود را نهایی و ویزای خود را تهیه کند. مزیت های دیگر این حالت نیز عدم نیاز به تحصیلات حداقلی و سابقه مدیریتی می باشد. به طور کلی، این روش اقامتی، از آسان ترین حالت های ممکن می باشد که تنها به واسطه پول و میزان سرمایه گذاری، شکل می گیرد. در نتیجه اگر شرایط مالی مناسبی دارید و خواهان اقامت در کشور آمریکا می باشید، یکی از روش های مناسب و منطقی، سرمایه گذاری در آمریکا می باشد.

انواع روش های سرمایه گذاری در آمریکا

برای اینکه فرآیند سرمایه گذاری در آمریکا را انجام دهید، باید اشراف کامل به انواع روش های آن داشته باشید. در واقع برای اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری، روش های زیادی پیش روی شما قرار دارد. نخستین حالت، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آمریکا می باشد. در این روش، می توانید با بررسی قیمت ملک در شهر های مختلف آمریکا، اقدام به خرید آن نمایید. روش دوم، سرمایه گذاری در آمریکا از طریق ثبت شرکت می باشد. البته که این روش بسیار پیچیده بوده و شرایط دشواری علی الخصوص پیش روی ایرانیان می باشد. البته اگر با وجود شرایط سخت، همچنان تمایل به انجام این کار دارید، می توانید شرکت با مسئولیت محدود را ثبت کنید. روش سوم پیش رو، سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی می باشد.
در این روش، افراد باید از طریق ویزا EB5 و EB2 اقدام کنند. لازم به ذکر است که ویزا EB5 و EB2 برای ایرانیان امکان پذیر نمی باشد. روش آخر برای سرمایه گذاری در آمریکا، خرید سهام بورسی می باشد که علاوه بر به همراه داشتن سود، ریسک خاص خود را نیز دارد.
بهترین روش سرمایه گذاری در آمریکا

بهترین روش سرمایه گذاری در آمریکا

به طور کلی نمی توان گفت که برای دریافت اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری، کدامیک از روش های سرمایه گذاری مناسب تر و مفید تر می باشد. با این حال، می توان گفت که سرمایه گذاری در آمریکا برای ایرانیان، بسیار سخت ولی امکان پذیر می باشد. هر شخص با توجه به میزان سرمایه و وجه نقدی که دارد، می تواند روش سرمایه گذاری متفاوتی را انتخاب کند. به عنوان مثال در صورت داشتن سرمایه مناسب، روش خرید ملک و در صورت عدم نقدینگی مناسب، روش خرید سهام می تواند مناسب و معقول باشد.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در آمریکا

همانطور که پیشتر عنوان شد، حداقل میزان مبلغ سرمایه گذاری در آمریکا، 1 میلیون دلار می باشد. با این مبلغ، باید ریسک سرمایه گذاری در مناطق محروم و خطرناک را به جان بخرید. البته با توجه به وضعیت اقتصاد کشور آمریکا، باید این موضوع را پیگیری کرد. ولی به طور کلی، حداقل میزان مبلغ سرمایه گذاری در آمریکا، 1 میلیون دلار می باشد.
این مقاله توسط کارشناسان ما در ویزامون تهیه شده است، هدف اصلی ما افزایش اطلاعات شما خوانندگان عزیز در مورد مهاجرت بوده است. اگر می خواهید در مورد مهاجرت بوسیله سرمایه گذاری خود تصمیم بگیرید، توصیه می کنیم از متخصصان مشاوره بگیرید. کارشناسان ما در ویزامون آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به شما مخاطبان گرامی می باشد. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید. در انتها مقاله نیز می توانید سوالات و نظرات ارزشمند خود را برای ما ثبت کرده و پاسخ آنها را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام