آلمان, آلمان, آلمان, اقامت, وقت سفارت, ویزا

بررسی کامل اقامت آلمان از طریق تمکن مالی

بررسی کامل اقامت آلمان از طریق تمکن مالی

کشور آلمان به عنوان یکی از برترین کشور های جهان برای ورود مهاجرین شناخته می شود که دارای شرایط اقتصادی بسیار خوبی می باشد. همان طور که می دانید آلمان از قدرت اقتصادی بزرگی بهره مند بوده و برای تقویت آن نیاز به نیروی کار و مهاجرین نیز دارد. از این رو روش های مهاجرتی و اقامتی زیادی را در نظر گرفته است. یکی از روش های حضور در این کشور، گرفتن اقامت آلمان از طریق تمکن مالی می باشد. این روش به عنوان یکی از آسان ترین راه ها برای گرفتن اقامت کشور آلمان است که می توان در مدت زمان کمی اقامت این کشور را به دست آورد.

در حال حاضر مراکز بسیار زیادی در سراسر کشور ایران به ارائه شرایط می پردازند. همان طور که می دانید گرفتن اقامت این کشور بسیار پیچیده بوده و اغلب توسط مجموعه های مهاجرتی بسیار آسان می شود. بدین ترتیب استفاده از خدمات چنین مراکزی می تواند شما را در مسیر گرفتن اقامت کمک کند.
مشاوران ما در ویزامون در این مقاله سعی کرده اند تا اطلاعات جامعی در خصوص مهاجرت به آلمان از طریق تمکن مالی در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار دهند. در صورت داشتن هرگونه ابهامی از طریق تماس با ما میتوانید مشاوره رایگان دریافت کنید.در صورتی که درخصوص مهاجرت به آلمان از طریق تمکن مالی به مشاوره دارید، فرم درخواست مشاوره اقامت آلمان را کامل نموده تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

اقامت دائم در آلمان با ویزای تمکن مالی

اخذ اقامت آلمان از طریق تمکن مالی بدین معنا بوده که فرد متقاضی می تواند بدون کار کردن در کشور آلمان، زندگی خود را اداره کند. برای گرفتن اقامت تمکن مالی نیاز است تا مدارک و اسناد موردنیاز خود را به مراجع مربوطه کشور آلمان ارائه دهید. افرادی که تمکن مالی خود را در این کشور اثبات کنند، می توانند از شرایط اقامت دائم در کشور آلمان بهره مند شوند.توجه داشته باشید که در صورتی که از این روش برای اقامت دائم در آلمان استفاده نمایید، دیگر امکان کار کردن در این کشور را نخواهید داشت.
 همچنین ویزا های تمکن مالی به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند. ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای همراه و ویزای سرمایه گذاری از جمله ویزا های مختلف برای اقامت دائم از روش تمکن مالی هستند. این روش به عنوان روش خود حمایتی در کشور آلمان شناخته شده و بسیاری از افراد به آن تمکن مالی نمی گویند.

درآمد ثابت ماهیانه فرد از چه روش هایی قابل اثبات می باشد؟

کشور آلمان برای افراد متقاضی اقامت آلمان از طریق تمکن مالی روش هایی را در نظر گرفته تا منبع درآمد فرد متقاضی مشخص شود. یکی از این روش ها ارائه اسناد مربوط به سود سپرده بانکی می باشد. بسیاری از افرادی که به این کشور سفر می کنند از طریق سود سپرده بانکی خود می توانند شرایط خود حمایتی را دریافت کنند. اجاره نامه ملکی و حقوق بازنشستگی نیز از دیگر روش های اقامت آلمان از طریق تمکن مالی می باشد. این روش ها نیز به عنوان گزینه های خوبی برای اثبات تمکن مالی شناخته می شوند. سود حاصل از سهام بورس نیز یکی دیگر از روش های اثبات بوده که نشان دهنده خود حمایتی شما می باشد.

مزایای اقامت تمکن مالی در آلمان

یکی از مسائلی که سبب شده تا اکثریت افراد اقدام به گرفتن اقامت آلمان از طریق تمکن مالی کنند، وجود مزایای مختلف در این روش می باشد. یکی از مزیت های این روش این مسئله بوده که مهاجرت از این طریق دارای ریسک کمتری بوده و بسیار راحت تر می باشد. این مسئله بدین معنا بوده که شما با استفاده از تمکن مالی می توانید در مدت زمان کوتاه تری نسبت به دریافت اقامت خود در کشور آلمان اقدام نمایید. همچنین افرادی که به اقامت آلمان از طریق تمکن مالی اقدام می کنند، می توانند افراد تحت پوشش خود را به این کشور منتقل کنند. البته فرزندان بالای هجده سال شامل افراد تحت پوشش در آلمان نمی شود.
همچنین محدودیت سنی در این روش وجود نداشته و هر فردی می تواند با هر سنی نسبت به مهاجرت از این طریق اقدام کند. افرادی که نسبت به گرفتن اقامت خود از طریق تمکن مالی اقدام می کنند، برای تمدید این اقامت راه سختی را در پیش نخواهند داشت. این مسئله نیز از مزایای اصلی اقامت به روش تمکن مالی شناخته می شود.

مدارک مورد نیاز برای اقامت تمکن مالی در کشور آلمان

کشور آلمان برای اعطای اقامت آلمان از طریق تمکن مالی مدارکی را تعیین کرده تا فرد متقاضی به مراجع مربوطه ارائه دهد. ثبت سند شش دانگ به نام فرد متقاضی یکی از اصل های اولیه این کشور برای اقامت تمکن مالی می باشد. داشتن پاسپورت معتبر و نداشتن هر گونه سابقه کیفری در آلمان و کشور های اطراف از قوانین آلمان می باشد. همچنین اثبات توانایی پرداخت هزینه های مختلف و ارائه فیش حقوقی و اسناد مربوط به سرمایه گذاری یا تمکن مالی نیز از مدارک موردنیاز برای اقامت در این کشور است. همچنین ثبت اجاره خانه به نام فرد متقاضی در املاک های مختلف کشور آلمان از جمله مدارکی بوده که باید به مراکز مربوط انتقال داده شود. توجه داشته باشید که با داشتن مدارک مربوطه می توانید به راحتی نسبت به دریافت اقامت تمکن مالی خود اقدام نمایید.
این مقاله توسط کارشناسان ما در ویزامون تهیه شده است، هدف اصلی ما افزایش اطلاعات شما خوانندگان عزیز در مورد مهاجرت به آلمان و شرایط اخذ اقامت این کشور از طریق تمکن مالی بوده است. اگر می خواهید در مورد مهاجرت خود تصمیم بگیرید، توصیه می کنیم از متخصصان مجرب ما مشاوره بگیرید. کارشناسان ما در ویزامون آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به شما مخاطبان گرامی می باشند. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید. در انتها مقاله نیز می توانید سوالات و نظرات ارزشمند خود را برای ما ثبت کرده و پاسخ آنها را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام