اقامت, ویزا, یونان, یونان

اخذ اقامت یونان از طریق کار

اخذ اقامت یونان از طریق کار

امروزه اکثریت کشور های مختلف جهان به دنبال تقویت پایه های اقتصادی کشور خود هستند تا در آینده با مشکلات مختلف روبرو نشوند. کشور یونان به عنوان یکی از کشور هایی شناخته شده که همواره به دنبال جذب نیروی کار بوده است. از این رو این کشور شرایطی را ایجاد نموده تا اقامت یونان از طریق کار برای مهاجرین به دست بیاید. گرفتن اقامت یونان از طریق کار با شرایط خاص خود همراه بوده که هر فردی قبل از مهاجرت باید به مطالعه آن بپردازد. لازم به ذکر است که کشور یونان نیاز به نیرو های متخصص و حرفه ای داشته و در برخی رشته ها به جذب نیروی مبتدی نیز می پردازد.

امروزه شرکت ها و مراکز بسیار زیادی در سراسر کشور ایران به گرفتن اقامت یونان از طریق کار برای بسیاری از مهاجرین می پردازند. لازم به ذکر است که افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، نیازمند کسب اطلاعات مختلف در رابطه با مهاجرت کاری هستند. چرا که کشور یونان شرایط پیچیده ای را برای این روش مهاجرتی در نظر گرفته است.موسسه ویزامون با کارشناسان مجرب آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه می باشد.ما قصد داریم تا در این مقاله اطلاعات لازم جهت اخذ اقامت یونان از طریق کار را در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار دهیم .در صورتی که درخصوص مهاجرت به یونان از طریق گلدن ویزا نیاز به مشاوره دارید، فرم درخواست اخذ اقامت یونان را کامل نموده تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

مشاغل مورد نیاز یونان

کشور یونان در برخی از مشاغل نیازمند نیرو های کاری بسیار بیشتری بوده و همین مسئله سبب شده تا در بسیاری از شغل ها اقدام به پذیرش مهاجر کند. مشاغل مالی به عنوان یکی پر طرفدار ترین شغل ها در یونان شناخته شده که شامل حسابداری، مدیریت مالی، دستیار حسابدار و … می شود. یونان مهاجران کاری این رشته را می پذیرد.
شغل های اداری و تبلیغاتی نیز از جمله مشاغلی بوده که کشور یونان در آن ها به جذب نیرو های متخصص می پردازد. مدیریت دفتر، نیروی پذیرش، عکاس، گرافیک و … از مشاغل این دو رشته می باشد. شغل های هواپیمایی، ساختمانی، مدیریتی، تجاری، مهندسی و برخی از رشته های دیگر، از رشته های موردنیاز کشور یونان هستند. توجه داشته باشید که گرفتن اقامت یونان از طریق مشاغل ذکر شده بسیار راحت می باشد. تمامی شغل هایی که ذکر کردیم به عنوان رشته های اصلی هستند و زیرمجموعه آن ها توسط کشور یونان جذب می شود.

شرایط مهاجرت به یونان از طریق کار

شرایط اقامت یونان از طریق کار به دو بخش مجزا تقسیم بندی شده که هر یک از آن ها دارای شرایط خاصی می باشند. لازم به ذکر است که هزینه گرفتن ویزای کاری یونان حدودا 200 یورو می باشد که در مقایسه  با کشور های دیگر مناسب است. همچنین کشور یونان برای اقامت در این کشور مدارک مختلفی را تنظیم کرده تا شما با جمع آوری این مدارک بتوانید به مراجع مربوطه این کشور مراجعه کنید و اقامت خود را دریافت نمایید. در ادامه با برخی از روش های مهاجرت به این کشور آشنا می شویم.

مهاجرت به یونان از طریق Job Offer

یکی از روش های گرفتن اقامت یونان از طریق کار، استفاده از روش job offer  می باشد. گرفتن اقامت از این طریق پیچیدگی و سختی های خاص خود را دارد. در این روش شما به پیشنهاد یکی از کارفرمایان در کشور یونان می توانید مشغول به فعالیت شوید. لازم به ذکر است که کارفرمای موردنظر شما باید شغل موردنیاز خود را به مدت زمان سه ماه آگهی کند. اگر در این مدت زمان فرد موردنیاز برای مجموعه استخدام نشد، نیاز است تا آگهی را برای اتحادیه اروپا به نمایش بگذارد تا شاید در اتحادیه اروپا فردی علاقه به رشته کارفرما داشته باشد. مجددا اگر فردی استخدام نشد، می تواند این شغل را به مدت زمان سه ماه در خارج از اتحادیه اروپا آگهی کند و شما نیز برای استخدام در آن رشته اقدام کنید. اقامت یونان از این طریق بسیار پیچیده بوده و به مدت زمان زیادی نیاز دارد. از این رو بسیاری از مجموعه های مهاجرتی آن را نشدنی می دانند.

مهاجرت به یونان از طریق Job Seeker

گرفتن اقامت یونان از طریق کار به روش job seeker بسیار راحت تر می باشد. در این روش شما می توانید با اخذ ویزای کاری یونان به این کشور سفر کرده و در مدت زمان 6 ماه به جستجو شغل موردنظر خود بپردازید. در صورتی که فرد شغل موردنظر خود را از این طریق پیدا کند، می تواند پس از خرید ملک یا اجاره آن باقی اعضای خانواده خود را به کشور یونان منتقل کند.
بسیاری از مجموعه های مهاجرتی، گرفتن اقامت یونان از طریق این روش را به عنوان بهترین روش ممکن می شناسند. چرا که این روش بسیار منطقی بوده و همین مسئله سبب شده تا اولویت اکثریت افراد استفاده از این روش باشد. امروزه بسیاری از افرادی که قصد گرفتن اقامت یونان از طریق کار را دارند، از این روش استفاده می کنند. البته در صورتی که شغل موردنظر شما در مدت زمان ذکر شده یافت نشود، ملزم به خروج از این کشور هستید. توجه داشته باشید که برخی از مجموعه های مهاجرتی معتبر، در جستجوی شغل موردنظر شما، کمک زیادی را خواهند کرد.
این مقاله توسط کارشناسان ما در ویزامون تهیه شده است، هدف اصلی ما افزایش اطلاعات شما خوانندگان عزیز در مورد مهاجرت به یونان و شرایط اخذ اقامت این کشور از طریق کار بوده است. اگر می خواهید در مورد مهاجرت تحصیلی خود تصمیم بگیرید، توصیه می کنیم از متخصصان مشاوره بگیرید. کارشناسان ما در ویزامون آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به شما مخاطبان گرامی می باشند. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید. در انتها مقاله نیز می توانید سوالات و نظرات ارزشمند خود را برای ما ثبت کرده و پاسخ آنها را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام