اقامت, کانادا, کانادا

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری بسیار آینده دار است. با اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری افق‌های جدیدی به روی زندگی تان باز خواهد شد. چرا که با دریافت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری نه تنها به صورت دائمی در این کشور زندگی خواهید کرد، بلکه میتوانید به درآمد قابل توجهی نیز دست پیدا کنید. اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری راه‌حل مطمئنی است که دیگر به کشور خود بازگردانده نشوید!در صورتی که درخصوص مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا نیاز به مشاوره دارید، میتوانید فرم درخواست اقامت کانادا را کامل نموده تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

ویزامون اطلاعات مفید بسیاری در باب اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری دارد. در این موسسه برای افراد بسیاری مجوز ویزای کانادا از طریق سرمایه گذاری اخذ شده است. برای بررسی مراحل اخذ ویزای کانادا از طریق سرمایه گذاری با ویزامون در تماس باشید.
اقامت-کانادا-از-سرمایه-گذاری

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری (investment program)

استان کبک در کانادا قطبی است که پذیرای سرمایه گذار های بزرگ با سرمایه های بزرگ است. اغلب افرادی که برای دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری اقدام میکنند، مقصدشان استان کبک است. در اصطلاح به ویزای سرمایه گذاری کانادا، ویزای سرمایه گذاری کبک نیز اطلاق میشود.
کانادا ده ها برنامه مهاجرتی مختلف دارد. اکثر برنامه‌های مهاجرتی کانادا معیارهای سختگیرانه‌ای را در مورد تحصیلات، سن و حرفه متقاضیان تعیین میکنند. در مقابل اخذ ویزای کانادا از طریق سرمایه گذاری بسیار سریع تر و آسان تر است. ابتدا لازم است بدانید دریافت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری شرایط مختلفی دارد.
در ادامه به بررسی چند نکته در مورد اخذ ویزای کانادا از طریق سرمایه گذاری میپردازیم:
  • پاسپورت کانادایی تا 3 الی 5 سال پس از سرمایه گذاری قابل دریافت نیست. اخذ مجوز اقامت دائم برای دریافت پاسپورت الزامی است. پس از آنکه شخص متقاضی به مدت 3 سال به صورت مداوم در کانادا زندگی کرد، میتواند برای اخذ اقامت دائم و دریافت پاسپورت اقدام کند.
  • کارت شهروندی کانادا بلافاصله پس از اخذ اقامت دائم برای تمامی اعضای خانواده صادر میشود. اعضای خانواده عبارت است از همسر و فرزندان زیر 18 سال (فرزندان بالای 18 سال به صورت مستقل برای دریافت کارت شهروندی درخواست دهند.)
  • اقامت دائم به سرمایه گذار و خانواده آنها حقوق و مسئولیت‌های مشابه شهروندان کانادایی را اعطا میکند، به استثنای حق رای یا داشتن مناصب دولتی.
  • پس از دریافت اقامت دائم در کبک، سرمایه گذار و خانواده اش میتوانند در هر نقطه از کانادا زندگی و کار کنند.

شرایط مالی سرمایه گذاری کبک

برای درخواست اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری، سرمایه گذار باید 1200000 دلار کانادا با بهره صفر به مدت پنج سال سرمایه گذاری کند. سرمایه گذاری در کبک نیازی به راه اندازی کسب و کار ندارند. این امر برنامه کبک را از برنامه های مهاجرت در سایر استان های کشور متمایز میکند. سرمایه اولیه پس از 5 سال به طور کامل به شخص سرمایه گذار بازگردانده میشود، اما سودی به وی تعلق نمیگیرد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کبک میتوانید با مشاورین ویزامون در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

افرادی که واجد دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری هستند

نکته‌ای که در مورد اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد این است که تنها سرمایه گذاری شرط کافی نیست. برای دریافت پاسپورت کانادایی و اقامت دائمی باید 6 معیار دیگر نیز داشته باشید:
مالک کسب و کار و یا سهامدار یک شرکت خصوصی باشید و یا حداقل دو سال در موقعیت مدیریتی در شرکتی با گردش مالی 50000 دلار کانادا در سال فعالیت کرده باشید.
شرایط صلاحیت را برآورده کنید: حداقل 40 امتیاز از 100 را در مقیاس ویژه کسب کنید. افراد بر اساس سن، دانش انگلیسی و فرانسه، سطح تحصیلات، تجربه مدیریت و زمان سپری شده در کانادا ارزیابی میشود. به عنوان مثال، رعایت شرایط تجربه مدیریتی و سرمایه گذاری به ترتیب 10 و 25 امتیاز کسب میکند و به مدرک دانشگاهی 6 امتیاز داده میشود. درخواست های ارسال شده توسط متقاضیان با دانش ثابت زبان فرانسه در سطح B1 بر اساس اولویت بررسی میشوند.
ارزش دارایی هایتان بیش از 2,000,000 باشد و ثابت کنید که آنها به طور قانونی به دست آورده‌اید. وجوه سپرده، ارزش اوراق بهادار، املاک و مستغلات و سایر دارایی های هر دو همسر در نظر گرفته میشوند.
آلوده به بیماری‌های خطرناک اجتماعی مانند HIV نیستید.
سابقه کیفری نداشته و قوانین مهاجرت کانادا یا شرایط ویزای کانادا را نقض نکرده‌اید.
قبولی (با حداقل 75 درصد) آزمون دانش تاریخ و سنت های کبک

برنامه شهروندی کانادا از طریق سرمایه گذاری برای چه کسانی مناسب است؟

برنامه شهروندی کانادا از طریق سرمایه گذاری برای کسانی مناسب است که قصد دارند به طور دائم در این کشور زندگی کنند، با خانواده خود نقل مکان کرده و فرزندان خود را در محیط کشور کانادا به عمل آورند.
اخذ ویزای کانادا از طریق سرمایه گذاری برای متقاضیانی که برای سفر، بهینه سازی مالیات یا توسعه تجارت برنامه چیده‌اند، مناسب نیست. برخلاف سایر برنامه‌های مهاجرتی، محدودیت سنی 46 سال برای سرمایه گذاران وجود ندارد، که اغلب آن را به تنها گزینه برای افراد بالغ برای مهاجرت به کانادا تبدیل میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام